نحوه عملکرد گِن ساعت شني

اين مدل گن مثل انواع ديگر گن هاي موجود با بيشتر نمودن تعريق و فشرده نمودن سلول هاي چربي باعث لاغري، کاهش وزن و فرم گرفتن عضلات بدن مي شود. درست است که استفاده از گن ها به تنهايي براي چربي سوزي کفايت نمي کند، اما استفاده از اين گن در کنار ورزش هاي هوازي و رعايت رژيم غذايي مناسب بسيار بهتر عمل خواهد کرد.
نحوه استفاده از گِن ساعت شني

بايد بدانيد که گن هاي مورد استفاده در خانم ها و آقايان با هم متفاوت مي باشند، زيرا گن ها با توجه به ساختار و ارگونومي بدن افراد طراحي مي شوند و گن هاي نه به منظور جمع نمودن چربي هاي اضافه در شکم و پهلو و باسن استفاده مي شوند. گن هاي ساعت شني همانطور که از نامش مشخص است، حالتي شبيه به ساعت شني با رعايت استانداردهاي لازم براي خانم ها ايجاد مي کند که از افتادگي شکم و پهلو در آن ها پيشگيري مي شود.

انواع کمربند لاغري ساعت شني

گن هاي مردانه اغلب شبيه به زيرپوش هاي رکابي يا پيراهن هاي مردانه جذب با آستين حلقه اي و شلوارک هاي کوتاه توليد مي گردند. تمام گن هاي مردانه مانند نوع نه قابل استفاده در زير لباس هاي مختلف مي باشند و باعث بر هم ريختگي جلوه و ظاهر لباس نخواهند شد. گن هاي مد نظر بهترين نوع گن ها مي باشند که خانم ها مي توانند از آن ها در زير لباس هاي زيادي استفاده نمايند.

گن ساعت شني و روش استفاده
استفاده از اين گن براي چه افرادي توصيه مي شود؟

حال بايد ببينيم که اين نوع گن ها مناسب چه افرادي هستند، کمربند يا گن هاي لاغري در موارد مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرند و اشخاص مختلفي از آن ها استفاده مي نمايند:

    اشخاصي که داراي چربي زياد در شکم و پهلوها مي باشند.
    ورزشکاران حرفه اي که مي خواهند به بدنشان فرم بهتري بدهند و به دنبال لاغر شدن شکم و پهلوها هستند.
    اشخاصي که در ناحيه شکم خود عمل جراحي انجام داده و مي خواهند فرم بهتري به اين قسمت بدهند.
    خانم هايي که بعد از زايمان به دنبال روشي براي فرم دادن به شکم و پهلو ها هستند و مي خواهند به حالت قبل از بارداري برگردند.
    اشخاصي که دچار کمر دردهاي خفيف مي شوند و از کمربند هاي طبي استفاده مي نمايند.


 


http://harajkaade.ir/product/%da%af%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%b4%d9%86%db%8c-%d8%ac%d9%84%db%8c%d9%82%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%88-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c-%d9%88-%d8%b4%da%a9%d9%85%db%8c-%d9%be%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%a7/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Janey ويژگي هاي گهواره برقي pos-in-shiraz لاکتوز Cathy عجايب طبيعت Roxanne کلاب رنتر سايت اجاره کالا لنز طبي و رنگي Melissa